تجربه حرفه ای ما و آموزش های فنی به کارکنان نقطه قوت ما می باشد.

شرکت کالای صنعت پتروپایاموند در سال ۱۳۸۹ با مشارکت چندی از متخصصین مجرب در گرایش های مختلف مهندسی و بازرگانی، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت از آغاز تاسیس، تامین قطعات و تجهیزات صنعتی، طراحی و ساخت (با کیفیتی قابل رقابت با کالاهای اروپایی و امریکایی) را در دستور کار خود قرار داد و در این راستا با عقد قرارداد همکاری با شرکت پوران بخار آسیا (فعال در زمینه ساخت انواع قطعات مکانیکی خاص با تجربه ای بالغ بر ۲۵ سال) اقدام به گسترش فعالیت های خود نمود.

مهمترین هدف این مجموعه ارائه خدمات به واحدهای استراتژیک صنعتی کشور از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، فولاد، سیمان، چوب و کاغذ، لاستیک سازی، آب و فاضلاب بوده و همواره سعی در گسترش و ارائه خدماتی برتر در جهت رفع هر چه بهتر نیاز صنایع دارد.

_

زمینه های فعالیت پتروپایاموند

_

طراحی و ساخت

ما با فناوری بروز در کنار تیم مجرب ساخت که همواره در حال دستیابی به تخصص هایی در زمینه قطعات صنعتی هستند به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که قطعات درخواستی با کیفیت بالا و با قیمتی رقابتی و به موقع، تحویل آنها گردد.

تامین قطعات صنعتی

پتروپایاموند دارای سابقه طولانی در زمینه ساخت و طراحی طیف گسترده ای از قطعات صنعتی برای شرکت های نفت و گاز، پتروشیمی، سیمان، چوب و کاغذ، مواد غذایی و صنایع هوایی و صنایع دریایی را دارد.

فروش محصولات

جهت اطلاع از جزئیات، استعلام قیمت و خرید کالا لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۹۳۳۱۱۱۱۴۷۶ تماس بگیرید.
کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

_

مدیران شرکت

_

کامبیز بهرامی مدیرعامل

کوروش بهرامی مدیر آیتی

نبی صالح پور مدیر کارگاه